viber

Пелюшки (байка, ситець, бязь і непромокайки)

Пелюшки (байка, ситець, бязь і непромокайки)
Незважаючи на те, що багато мам вже не сповивають малюків., Пелюшки все одно залишаються одним з пунктів у списку приданого для новорожденного.В інтернет-магазині "Дитяча постілька", ви можете купити всі види пелюшок.
Як пелінальних пелюшок ідеально підходять ситцеві і байкові пелюшки.
Всі наші пелюшки виготовлені з 100% бавовни, але є відмінності!
Ситець-це найтонший, ніжний бавовняний матеріал ідеальний для ніжного тіла новонародженого, з цього ситець як не можна кращє підходить для пеленанія. Він не парить, дитинці в такій пелюшці комфортно.
Байка-це теж натуральна тканина, вона м'яка, тепла, з начосом, прекрасно підходить для сповивання., В ній тепло і затишно., Такі пелюшки прекрасно поглинають вологу ...
І бязь-це теж бавовна, але щільніше, такі пелюшки новонародженим потрібні як простирадла на матрацик в дитяче ліжечко, на пеленальний столик, на батьківський диван або ліжко.
Вибирайте пеленочку в залежності від цільового спрямування їх використання., В будь-якому випадку всі матеріали якісні, краї оверлочені, не линяють, і прекрасно будуть виглядати, навіть після багатьох стірок.А барвисті малюнки безсумнівно будуть радувати малюка і маму) Інтернет-магазин "Дитяча постілька "запропонує вам тільки найкращий і якісний товар! Адже товари у нас для найдорожчих і улюблених діток! Ми теж батьки і знаємо, чого хоче мама, хоче найкраще, найякісніше, але і ціна щоб не кусалася! Інтернет-магазин "Дитяча постілька" це магазин, який закуповує товар прямо у виробника, тому, у нас купувати вигідно.

Наматрасник  непромокаючий в коляску
Ситцеві пелюшки 10 штук 110*90 см.
Ситцеві пелюшки 5 штук 110*90 см.
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)
© 2017-2021
Студия по созданию сайтов "Бриз"